HOME
Silniční přeprava
Kompletní služby v přepravě zásilek
Letecká přeprava
Vaše zásilky do všech koutů světa
Námořní přeprava
Kompletní servis v námořní dopravě
Logistika Skladování
Vaše zásilky přepravíme i uskladníme
Speciální logistika
Přepravíme cokoliv a kamkoliv
Jsme připraveni

Připojištění zásilek

na požádání klienta zajistíme připojištění zboží proti poškození nebo odcizení. Tohoto produktu se využívá zejména v případě, kdy zásilka má nadstandardní hodnotu než jakou pokrývá běžné pojištění dopravce. Jedná se zejména o případy, kdy hodnota zásilky překračuje ujednání Úmluvy CMR o tzv. maximální odpovědnosti dopravce, která je limitována částkou 8,33 SDR / za 1 kg btto zásilky.

Jsme pojištěni

všechny naše zásilky má naše firma pojištěny dle právních předpisů České Republiky a i jiných států EU. Pojištění je určeno dopravcům v silniční nákladní přepravě, vůči kterým může být vznesen nárok na náhradu škody z titulu uzavřené přepravní smlouvy.
Potřebné formuláře
Naše mateřská společnost
bližší info

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti VSSPED s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském  trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení. Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

NOVÁ POBOČKA

Nově jsme založili pobočku pro námořní a silniční dopravu přímo vedle kontejnerového terminálu METRANS v Praze 10 - Uhříněves.Kontakt naleznete zde.

© 2024 OrangeBlue s. r. o.
W: I LOVE SM