HOME
Silniční přeprava
Kompletní služby v přepravě zásilek
Letecká přeprava
Vaše zásilky do všech koutů světa
Námořní přeprava
Kompletní servis v námořní dopravě
Logistika Skladování
Vaše zásilky přepravíme i uskladníme
Speciální logistika
Přepravíme cokoliv a kamkoliv


Mezinárodní doprava (silniční, letecká a námořní) , na kterou navazují další služby spojené s kompletním zajištěním potřeb našich zákazníků, se stala základem pro zajišťování kompletních logistických služeb jako jsou manipulace, skladování, konsolidace, distribuce, balení, celní služby, pojištění a poradenství.

S ohledem na poskytování komplexních služeb pro Vás můžeme tímto navrhovat a následně realizovat co nejefektivnější logistická řešení.

Manipulace/ Skladování

Naše společnost disponuje skladovými prostory o rozloze 2.650 m2. Skladové areály se nacházejí ve vhodných lokalitách vzhledem k dopravní dostupnosti dopravců i zákazníků. Terminál a sklady máme na adrese Říčany u Prahy (cca. 4 km od kontejnerového terminálu METRANS - Praha 10 a cca. 4 km od EXITU 11 dálnice D1) a další skladové prostory jsou přímo na letišti Václava Havla v budově SKYPORTU.  Vaše zásilky / zásoby zboží budou ve skladech optimálně uskladněny, manipulace se zbožím bude probíhat tím nejefektivnějším možným způsobem. Nabízíme různé typy skladování (jsme schopni garantovat teploty v režimech +8°C až +28°C, velký počet ramp, vjezdy do skladu, speciální techniku) v závislosti na segmentu trhu, ve kterém podnikáte a typu Vašich produktů. Provozujeme moderní skladové služby včetně manipulační techniky a dočasného celního skladu. Díky těmto možnostem můžeme pro Vás zpracovávat i nadstandardní zásilky. Svážíme a manipulujeme se všemi typy zásilek včetně těžkých a nadrozměrných břemen, přebalujeme, konsolidujeme, dělíme a následně rozvážíme zboží.

Konsolidace/Distribuce

V rámci konsolidace jsme schopni svážet Vaše zboží a následně kompletovat do celků a odesílat k Vašim koncovým klientům.

V rámci distribuce jsme naopak schopni Vaše zboží či zásilky dělit a přebalovat a následně zajistit distribuci k cílovým odběratelům.

Celní služby 

Zajišťujeme kompletní celní služby včetně služby Intrastat. Vystavujeme exportní, importní a tranzitní celní doklady, při kterých používáme vlastních celních záruk. Dále provozujeme dočasný celní sklad.

Pojištění

Viz. sekce pojištění

Poradenství 

Poskytujeme konzultace v oblasti přepravy a logistiky – navrhujeme pro Vás co nejefektivnější optimalizaci logistických procesů. Zpracujeme pro Vás kompletní cenové nabídky celého logistického procesu včetně rozdělení jednotlivých nákladových položek.
Naše mateřská společnost
bližší info

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti VSSPED s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském  trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení. Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

NOVÁ POBOČKA

Nově jsme založili pobočku pro námořní a silniční dopravu přímo vedle kontejnerového terminálu METRANS v Praze 10 - Uhříněves.Kontakt naleznete zde.

© 2024 OrangeBlue s. r. o.
W: I LOVE SM