HOME
Silniční přeprava
Kompletní služby v přepravě zásilek
Letecká přeprava
Vaše zásilky do všech koutů světa
Námořní přeprava
Kompletní servis v námořní dopravě
Logistika Skladování
Vaše zásilky přepravíme i uskladníme
Speciální logistika
Přepravíme cokoliv a kamkoliv
Silniční

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava celovozových zásilek

představuje jak exporty z ČR tak i importy do ČR. Průběžně klienta informujeme o pohybu jeho zboží. Zajišťujeme též tranzitní dopravu přes ČR a v neposlední řadě i přepravy mimo území ČR v rámci Evropské Unie.

Expresní přeprava kusových zásilek

po území ČR zajistíme dodání z domu do domu do 24 hodin a to u zásilek do 1.000 kg pevným tarifem. Po Evropě lze toto zajistit po individuálním projednání s klientem malými vozidly za smluvní cenu.

Mezinárodní přeprava kusových zásilek formou dokládek

je běžné zajištění přepravy, kdy klient preferuje cenu před časem dodání. Jeho zboží je naloženo na kamion spolu s jinými zásilkami. Je tak dosaženo nižší ceny přepravy než která by byla při přepravě individuální.

Přeprava nebezpečného zboží dle Úmluvy ADR

je přeprava, která probíhá za přísnějších bezpečnostních podmínek se speciálně vybaveným vozidlem a s proškoleným řidičem. Klient má zajištěnu přepravu nebezpečného zboží s veškerou péčí a odborností dle Úmluvy ADR.

Přeprava zásilek ve vozidlech s regulovanou teplotou (chladírenské návěsy)

je přeprava během níž klient vyžaduje stálou teplotu za účelem udržení kvality přepravovaného zboží. Chladírenské návěsy mají termozapisovače s pamětí a možností grafického výpisu teploty v ložném prostoru za dobu 7 dnů nazpět. Provádíme též přepravy chladírenskými vozy do 3 tun s vybavou ADR.

Přeprava sypkých komodit

provádíme ve sklápěcích návěsech popř. soupravách a to jak na území ČR, tak i dalších státech Evropské Unie. Zajišťujeme export i import.

Nadrozměrné přepravy

jsou přepravy, kde rozměr nebo hmotnost zásilky přesahuje povolené meze stanovené silničním zákonem. Zajistíme přepravu takové zásilky, její projednání na území jiných států, získání povolení pro přepravu nadměrného nákladu, včetně bezpečnostního doprovodu. Klient poskytuje pouze přesnou specifikaci zásilky, tj. její rozměry, nákres a hmotnost, popř. technický popis.

Připojištění zásilek

na požádání klienta zajistíme připojištění zboží proti poškození nebo odcizení. Tohoto produktu se využívá zejména v případě, kdy zásilka má nadstandardní hodnotu než jakou pokrývá běžné pojištění dopravce. Jedná se zejména o případy, kdy hodnota zásilky překračuje ujednání Úmluvy CMR o tzv. maximální odpovědnosti dopravce, která je limitována částkou 8,33 SDR / za 1 kg btto zásilky.
Užitečné formuláře
Naše mateřská společnost
bližší info

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti VSSPED s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském  trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení. Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

NOVÁ POBOČKA

Nově jsme založili pobočku pro námořní a silniční dopravu přímo vedle kontejnerového terminálu METRANS v Praze 10 - Uhříněves.Kontakt naleznete zde.

© 2023 OrangeBlue s. r. o.
W: I LOVE SM