HOME
Silniční přeprava
Kompletní služby v přepravě zásilek
Letecká přeprava
Vaše zásilky do všech koutů světa
Námořní přeprava
Kompletní servis v námořní dopravě
Logistika Skladování
Vaše zásilky přepravíme i uskladníme
Speciální logistika
Přepravíme cokoliv a kamkoliv
Námořní

Námořní přeprava

Zajišťování kompletní námořní přepravy v režimu export a import pro celokontejnerové (FCL) a sběrné zásilky (LCL) dle přání zákazníka a s tím spojených souvisejicích služeb včetně zpracování kompletní dokumentace nebo zajištění přepravy zásilek v režimu door to door.

• Pravidelné celokontejnerové přepravy všemi typy námořních kontejnerů i v režimu door to door
• Sběrné zásilky v režimu door to door s minimalizací překládek zboží, co nejrychlejší a nejefektivnější doručení s některými zeměmi USA a KANADA přímý servis bez překládky
• Přeprava dopravních prostředků (vozidla, motocykly atd.)
• Stěhování osobních svršků
• Přeprava nebezpečného zboží
• Celní odbavení zásilek
• Pojištění zásilek
Užitečné formuláře
Naše mateřská společnost
bližší info

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti VSSPED s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském  trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení. Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

NOVÁ POBOČKA

Nově jsme založili pobočku pro námořní a silniční dopravu přímo vedle kontejnerového terminálu METRANS v Praze 10 - Uhříněves.Kontakt naleznete zde.

© 2023 OrangeBlue s. r. o.
W: I LOVE SM