HOME
Silniční přeprava
Kompletní služby v přepravě zásilek
Letecká přeprava
Vaše zásilky do všech koutů světa
Námořní přeprava
Kompletní servis v námořní dopravě
Logistika Skladování
Vaše zásilky přepravíme i uskladníme
Speciální logistika
Přepravíme cokoliv a kamkoliv

Морской транспорт

Морской транспорт

Обеспечение комплектных морских перевозок в режиме экспорт и импорт, для транспорта с полной нагрузкой (FCL) и сборной транспортировки (LCL) - по выбору заказчика и с этим связанных услуг, в т.ч. подготовка комплектной документации или обеспечение доставки груза от двери к двери.

• Регулярные перевозки с полной нагрузкой при использовании всех видов морских контейнеров, в т.ч. в режиме от двери к двери.
• Сборные перевозки в режиме от двери к двери с минимализацией перевалок товаров, самая быстрая и эффективная доставка в некоторые страны США и Канады прямой сервис без перевалки
• Перевозка транспортных средств (автомобили, мотоциклы и т.д.)
• Перевозка личных вещей
• Перевозка опасных грузов
• Таможенное оформление грузов
• Страхование грузов

Актуальные формуляры

Naše mateřská společnost
bližší info

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti VSSPED s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském  trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení. Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

NOVÁ POBOČKA

Nově jsme založili pobočku pro námořní a silniční dopravu přímo vedle kontejnerového terminálu METRANS v Praze 10 - Uhříněves.Kontakt naleznete zde.

© 2024 OrangeBlue s. r. o.
W: I LOVE SM