HOME
Silniční přeprava
Kompletní služby v přepravě zásilek
Letecká přeprava
Vaše zásilky do všech koutů světa
Námořní přeprava
Kompletní servis v námořní dopravě
Logistika Skladování
Vaše zásilky přepravíme i uskladníme
Speciální logistika
Přepravíme cokoliv a kamkoliv

Мы всегда готовы

Страхование поставок

по просьбе клиента обеспечиваем страхование груза от повреждения или кражи. Эта мера принимается главным образом в случае, если груз имеет более высокую стоимость, чем ту, которой покрывается обычное страхование перевозчика. Речь идет о перевозках, у которых стоимость груза регламентируется Конвенцией CMR о так называемой «максимальной ответственности перевозчика», которая ограничена суммой 8,33 единицы СПЗ / на 1 кг брутто груза.

Мы застрахованы

все наши отправления застрахованы нашей фирмой в соответствии с правовыми предписаниями Чешской Республики и других стран ЕС. Страхование предназначено для перевозчиков автомобильных грузовых перевозок, относительно которых могут возникнуть притязания по возмещению ущерба на основании заключенного договора перевозки.

Актуальные формуляры

Naše mateřská společnost
bližší info

ORANGEBLUE

Jsme dceřiná společnost české spediční společnosti VSSPED s.r.o., která má více jak desetiletou tradici na tuzemské a evropském  trhu. Nabízíme kvalitní a profesionální služby v letecké, námořní i silniční dopravě s celosvětovou působností, ale také služby s tím přímo související jako jsou celně-deklarační služby a kompletní logistické řešení. Kvalitní servis zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří se oboru již dlouhodobě a intenzivně věnují a tím se snažíme zajistit pro naše klienty ten nejefektivnější způsob řešení potřeb přepravy.

NOVÁ POBOČKA

Nově jsme založili pobočku pro námořní a silniční dopravu přímo vedle kontejnerového terminálu METRANS v Praze 10 - Uhříněves.Kontakt naleznete zde.

© 2024 OrangeBlue s. r. o.
W: I LOVE SM